מספר טלפון חירום: 1-800-800-000

פתרונות גז

פתרונות גז בדור אלון

 

חברת דור אלון גז מספקת פתרונות גז למערכות הגז הביתיות השונות למען ביטחונכם האישי ולמען השימוש הרציף והתקין במערכות והתקני הגז השונים.

 

תקן ישראלי 158: משרד התשתיות האנרגיה והמים של מדינת ישראל הוציא הוראה המוגדרת בתקן הישראלי 158 לפיו על כל ספק גז לבצע בדיקה של מערכות והתקני הגז שהתקין בבתי הלקוחות ולספק פתרונות גז יעילים ובטוחים לשימושם הרציף התקין והבטוח של הלקוחות הביתיים כמו גם החקלאיים והתעשייתיים.

 

בדיקת התקני הגז מערכות הגז ומיכלי הגז:

בדיקת מערכות והתקני הגז וסיפוק פתרונות גז רלוונטיים בבתי הלקוחות מתבצעת אחת לחמש שנים על ידי חברת הגז עצמה ומטעמה. במסגרת בדיקת מערכות הגז הביתיות ישלח טכנאי גז לביתכם ויבצע בדיקה הערכה ויספק פתרונות גז רלוונטיים להתקנים ולמערכות הגז אשר ברשותכם.

 

בדיקת אטימות ולחץ מן המיכל ועד למכשיר הביתי:

בדיקת הגז ומציאת פתרונות גז במערכות הביתיות של הלקוח כוללת את בדיקת אטימות המערכת, בדיקת הלחץ מן המונה ועד למכשיר צורך אנרגית הגז וכמו כן לחץ במיכלי הגז ועד להגעתו למכשיר הביתי בבית הלקוח.

 

החלפת אביזרים ומילוי טופס בדיקה:

 

משך הבדיקה אותה מבצע טכנאי הגז מטעם החברה הינו כ – 25 דקות, במהלכה יוחלף צינור הגומי מברז הגז ועד למכשיר הביתי ללא עלות וללא תשלום. בתום בדיקת המערכות ההתקנים והמיכלים ימלא טכנאי הגז טופס רלוונטי המכונה "בדיקה תקנית למערכות גז" ובו יחתום ויאשר את הבדיקה שביצע.

 

ממובילי משק הגז בישראל:

 

חברת דור אלון ממובילות ספקי הגז בישראל כמו גם ממובילות ההסבה של המגזרים השונים לגז ביתי וגז טבעי עומדת בתקן הישראלי 158 ומספקת בהתאמה ללקוחותיה שירותי בדיקה, הערכה, מציאת פתרונות גז לבעיות שונות שמתעוררות בבית הלקוח ועוד. כל זאת מטעמה וללא תשלום על פי החוק הישראלי של משרד התשתיות האנרגיה והמים של מדינת ישראל. 

 

פתרונות גז:

 

חברת דור אלון גז לוקחת אחריות מלאה על כל המיכלים, ההתקנים והמערכות אשר מטעמה והנמצאים בבתי הלקוחות. חברת דור אלון אמונה על מתן השירות הטוב ביותר לקהל לקוחותיה הרחב, למציאת פתרונות גז למען ביטחונם האישי ובטחון הסביבה שלהם מתוך אחריות וברמת שירות הגבוהה ביותר ממיטב טכנאי הגז הנמנים על שורות החברה.

 

עבור לתוכן העמוד