מספר טלפון חירום: 1-800-800-000

מחמם מים

מחמם מים

 

מגמה הולכת ומתפתחת הינה המעבר לשימוש בגז ביתי ובהחלפת מערכות הצריכה הביתיות לכאלו המבוססות על הגז הביתי – גפ"מ. 

 

מגמה להרחבת השימוש הביתי במערכות מבוססות גז:

בעת האחרונה ישנה מגמה הולכת ומתפתחת של הרחבת השימושים הביתיים השונים וביסוס מערכות צריכת האנרגיות השונות והמגוונות על הגז הביתי – גפ"מ. 

 

הגז הביתי כמקור אנרגיה אלטרנטיבי:

הגז הביתי או "גז הבישול" ובשמו המדעי גפ"מ (גז פחממני מעובה) מוכר וידוע לנו בייחוד משימושו הנרחב לבישול על הכיריים במטבח. אך הנה החיפוש אחר מקורות אנרגיה אלטרנטיביים העולים פחות, מפיקים יותר וידידותיים לסביבה הביאו להרחבת השימושים השונים והמגוונים הנעשים באמצעות הגז הביתי לרבות שימוש במערכות צריכת אנרגיה שונות המבוססות על גז. 

 

שימושים ביתיים שונים בגז הביתי:

השימושים הביתיים השונים והמגוונים היכולים להתבסס על מערכות גז הינם מחמם מים, תנורים והסקות, דודי שמש, ייבוש כביסה, בישול ועוד שימושים רבים נוספים ההולכים ומתפתחים בעת האחרונה. 

 

השימוש במחמם מים העובד על גז ביתי:

מחמם מים הינו מחמם העובד על מערכת מבוססת גז ביתי. מחמם מים מאפשר לכם לחמם בקלות ובנוחות בדיוק את כמות המים אשר ברצונכם להשתמש בה, זאת להבדיל מחימום באמצעות חשמל שאינו מבוקר וגורם לחימום של ליטרים רבים של מים ללא שימוש ולשווא ובכך מביא לבזבוז גדול של אנרגיה ובכך לעלויות גבוהות. 

 

הקץ לצריכת החשמל הבזבזנית:

מחמם מים על בסיס גז מפחית את עלויות הצריכה כיוון שהוא מודד בדיוק את כמות המים הנדרשת לחימום. זאת ועוד, השימוש במערכות צריכת אנרגיה המבוססות על הגז הביתי ככלל הינן חסכוניות הרבה יותר ומהוות אלטרנטיבה מצוינת לצריכת החשמל הבזבזנית. 

 

השימוש בגז תומך בסביבה ירוקה:

נוסף על היות השימוש בגז הביתי כמו לדוגמא השימוש באמצעות מחמם מים חסכוני מאד הוא גם ידידותי לסביבה ותומך בסביבה ירוקה ואקולוגית, אינו מזיק ואינו יוצר זיהום. 

 

ספקית הגז המובילה בישראל:

חברת דור אלון גז אינטרנשיונל בע"מ ספקית הגז המובילה בישראל, מובילה את השינוי המעבר וההסבה לשימוש במערכות צריכת אנרגיה המבוססות על גז טבעי ועל הגז הביתי – גפ"מ. דור אלון מאמינה כי הרחבת השימוש בגז הביתי מביאה לחסכון אנרגטי, חסכון בעלויות ולתמיכה בסביבה נקייה ממזהמים ירוקה ונעימה.

 

 

עבור לתוכן העמוד