מספר טלפון חירום: 1-800-800-000

חימום מים

מקור אנרגיה אלטרנטיבי לחימום מים

 

 

החיפוש האינטנסיבי אחר מקורות אנרגיה אלטרנטיביים הוליד והניב את המגמה להרחבת השימוש בגז הביתי ולביסוס מערכות צריכת אנרגיה על בסיס גז זה. 

 

אפקטיביות, יעילות, חסכנות וידידותיות לסביבה: 

השימוש בגז הביתי הינו אפקטיבי ברמה גבוהה, מביא לצריכה מדודה ומדויקת של האנרגיה, בזבזני פחות וחסכוני יותר ובצד כל אלו ידידותי לסביבה ותומך בסביבה ירוקה. 

 

הגז הביתי ויתרונותיו הרבים: 

הגז הביתי מוכר בשמו העממי כגז בישול ובשמו המדעי מכונה גפ"מ – גז פחממני מעובה. גז זה מוכר וידוע לנו משימושיו הנרחבים במטבח לבישול בעיקר, אך הינה המגמה החדשה של מציאת תחלופות למקורות האנרגיה מוצאת את הגז הביתי יעיל אפקטיבי זול וירוק וטוב ומעולה לשימושים ביתיים נרחבים. 

 

שימושים ביתיים נרחבים המבוססים על הגז הביתי

 

השימושים הביתיים ומערכות צריכת האנרגיה העשויות ואשר מומלץ לבססן על הגז הביתי הינן חימום מים באמצעות מחם מים העובד על גז המביא לחסכון אדיר באנרגיה ואשר ניתן למדוד באמצעותו בדיוק את כמות המים הנדרשת לחימום, חימום ביתי באמצעות תנורים והסקות המבוססים על גז, דודי שמש, מזגנים, מייבשי כביסה ועוד שימושים נרחבים רבים נוספים המבוססים על הגז הביתי. 

 

מעבר פשוט וקל לביסוס מערכות צריכת אנרגיה על גז ביתי: 

המעבר לשימוש של מערכות צריכת אנרגיה המבוססות על גז ביתי נמצא פשוט קל ונוח מאחר ומיכלי והתקני גז כבר מותקנים בבתיהם של כל בית אב בישראל בצורת בלוני גז, מערכות גז מרכזיות או מערכות אחרות. 

דור אלון גז אינטרנשיונל בע"מ הינה ממובילת השינוי המעבר וההסבה לשימוש בגז ביתי לצרכים ביתיים נרחבים כגון חימום מים באמצעות גז, חימום ביתי המבוסס גז ושימושים ביתיים נוספים. 

 

דור אלון שמה את רווחת הצרכן הפרטי במרכז: 

דור אלון מאמינה כי השימוש בגז הביתי לשימושים הביתיים השונים יגרום לרווחת הצרכנים הפרטיים על ידי כך שתשתפר איכות חייהם בעקבות אפקטיביות השימוש בגז לחימום ביתי, חימום מים ועוד, תיווצר הקלה והפחתה בעלויות הצריכה כיוון שהגז זול מן החשמל וכמו כן יביא השימוש בגז הביתי לתמיכה בסביבה נקייה וירוקה. 

עבור לתוכן העמוד