מספר טלפון חירום: 1-800-800-000

חימום גז לבית

 

 

 

 

 

פרטים שכדאי לדעת על חימום גז לבית

 

הרחבת השימוש בגז הביתי: 

הגז הביתי מוכר וידוע בעיקר משימושו במטבח, לבישול בעיקר אך בעת האחרונה הולך ומתרחב השימוש בו גם לשימושים וצרכים ביתיים שונים ומגוונים כגון חימום גז לבית, ייבוש כביסה, דוודי שמש, חימום מים ועוד. 

 

הסיבות למגמה ההולכת ומתפתחת לשימוש בגז ביתי: 

המגמה ההולכת ומתפתחת לשימוש בגז הביתי – גפ"מ נובעת בשל כמה סיבות. העיקרית שבהן הינה החיפוש אחר מקור אנרגיה אלטרנטיבי לאנרגית החשמל ואנרגיות אחרות. הגז הביתי מספק מקור אנרגיה אפקטיבי ברמה גבוהה המשפר פי עשרות מונים את איכות החיים של המשתמש הביתי. נוסף על כך השימוש בגז ביתי למערכות הביתיות השונות כגון חימום גז לבית וחימום מים באמצעות גז מוזיל את עלויות הצריכה הביתית ומפחית אותם בהרבה, והסיבה הנוספת למעבר לשימוש בגז ביתי הינו העובדה כי הגז הביתי הינו ידידותי לסביבה ותומך בסביבה ירוקה. 

 

שימושים ביתיים שונים המבוססים על גז ביתי: 

השימושים הביתיים העשויים להיות אפקטיביים ויעילים בשימוש באמצעות גז כוללים, את הבישול על כיריים המוכר והידוע מערכות חימום גז לבית, ייבוש כביסה באמצעות מייבש העובד על גז, חימום מים באמצעות גז, דודי שמש העובדים על גז ושימושים נרחבים נוספים. 

 

ספקית הגז המובילה בישראל: 

דור אלון גז אינטרנשיונל בע"מ הינה ספקית הגז המובילה בישראל והיא מובילת השינוי המעבר וההסבה לשימושים נרחבים בגז הטבעי ובגז הביתי. דור אלון שמה את הצרכן הביתי במרכז עבודתה ובראש מעיניה ומאמינה כי שימוש ביתי במערכות מבוססות גז כגון חימום גז לבית ומערכות אחרות משפרות פי עשרות מונים את איכות חייהם של לקוחותיה ואת רווחתם הכללית בכל הנוגע לצריכת אנרגיה, כמו כן דור אלון מאמינה כי צריכת אנרגיה התומכת בסביבה ירוקה הינה חשובה ומשמעותית במעלתה ויש לקדמה לרווחת הסביבה והציבור. 

 

מערכות מבוססות גז: 

חימום גז לבית, חימום מים באמצעות גז, ייבוש כביסה באמצעות גז, מזגנים העובדים על גז, בישול, דודי שמש ועוד הינם רק חלק מן השימושים הביתיים הנרחבים אשר יכולים להתבצע תוך שימוש במערכות המבוססות על הגז הביתי. 

עבור לתוכן העמוד