מספר טלפון חירום: 1-800-800-000

תחנת דלק בגז

מידע חשוב על תחנות דלק בגז

מאז ומתמיד מחיר הדלק היה ועודנו נושא כאוב לנהגים רבים. המחירים שהולכים ועולים כל העת משפיעים רבות על עלויות אחזקת הרכב מדי חודש בחודשו. נושא עלויות הדלק הגבוהות נמצא תמיד על סדר היום מאחר ובעיקר קיימת העלאת מחירים מתמדת לעומת הפחתת מחיר המתרחשת לעיתים נדירות.  

הקהל הישראלי מנסה לחפש אלטרנטיבות זולות כל העת למוצרי היסוד והמחיה השוטפים וזאת על מנת להוזיל ככל האפשר את הוצאות המחייה ההולכות ומתייקרות.  לאחרונה, אנו רואים יותר ויותר שימוש בגז לתעשייה כמקור אנרגיה זול וזמין יותר התורם תרומה משמעותיות לחיסכון בעלויות ולשמירה על איכות הסביבה. שימוש בגז כמו גפ"מ שהנו גז פחמימני מעובה חשוב וידידותי לסביבה ואין פליטה של מזהמים לאוויר במידה רבה כמו בשימוש בדלק.

השימוש בגז פחמימני מעובה הופך לאחרונה להרבה יותר נפוץ. חברת דור גז הנה החברה המובילה בתחום המספקת לצד מרכזי הסבה לגז לרכבים גם תחנות תדלוק רבות בכל רחבי הארץ המגבירים את נגישות ופשטות הנושא לכל אזרחי ישראל. היתרון המרכזי הבא לידי ביטוי על ידי התקנת מערכת גז לאוטו הוא בכך שנגרמת בעירה חלקה ושקטה יותר וכמובן שהשימוש בו בטוח ומפוקח.  

הסבת רכב לגז ועמדות תדלוק רכב בגז

הסבת הרכב להנעה לגז על ידי התקנת מערכת ייעודית אורכת מספר שעות. מערכת זו אינה גורמת להשבתת עבודת משאבת הדלק במערכת הדלק הקיימת כך שתמיד קיימת עבור הנהג חלופה להנעה בבנזין.  

תדלוק רכב בגז הנה אחת האפשרויות החסכוניות ביותר שניתן להצביע עליהן מתוך מגוון השימושים בגז הנערכים כיום. יש לציין כי גז זה משמש אותנו גם כגז בישול לצורכי חימום והסקה אך קיימים הבדלים מהותיים ביניהם היות וחברת דור גז פועלת לשמירה על איכות הגפ"מ.  

הגפ"מ לעומת גז בישול עומד בתקן הישראלי והאירופאי, הוא תורם לשמירה של נקיון מערכת ההצתה והמנוע ותוצרי הפליטה שלו כוללים רמות מזהמים נמוכות, הוא בעל אוקטן מעל 89 מרקפטאן נמוך במיוחד עד 20-8 . שימוש בגז זה תורם להגברת יעילות הנסיעה המתקבלת מליטר גז ואלו ללא ספק יתרונותיו המרכזיים.  

 

עבור לתוכן העמוד